Detail pozice

Skladník – sezóna 2024

Společnost Stavebniny DEK a.s. patří mezi nejlepší zaměstnavatele v ČR. Hledáme nové kolegy, které láká osobnostní rozvoj a kariéra. Naše společnost se rozvíjí a nabízí pracovní příležitosti pro ty, kteří jsou odhodláni na sobě pracovat, ale i pro ty, kteří chtějí začít úplně od nuly v novém oboru. Pokud se rád/a učíš novým věcem, uděláme z tebe odborníka.

Pracovní náplň
  • Staneš se součástí sehraného týmu v jednosměnném provozu
  • Budeš nakládat a vykládat kamiony, zaskladňovat zboží, udržovat pořádek na skladě
  • Vysokozdvižný vozík se stane tvojí pravou rukou a služebním vozem
Požadujeme
  • Máš zkušenosti s řízením VZV (řidičské oprávnění zajistíme)
  • Nebojíš se fyzicky náročnější práce ve skladu
  • Jsi časově flexibilní
  • Pokud jsou staviva pro tebe nový obor, postačí ti chuť a motivace naučit se něco
  • Tvoje trestní bezúhonnost a alespoň komunikační znalost ČJ je samozřejmostí
Nabízíme
  • Pracovní poměr na dobu určitou, do 30/11 2024
  • Průměrnou mzdu 37.000,- Kč po zaškolení a plnění všech povinností
  • Možnost další spolupráce v období 2025 pro ty, kteří ukážou, že umí
  • 5 týdnů dovolené, sportovní a kulturní aktivity
  • Stravenkový paušál a slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Káva, čaj na pracovišti zdarma
  • Práce a jistoty v silné moderní společnosti
  • Firemní akce
Pracoviště
  • Plzeň-Černice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz