Detail pozice

Specialista/ka v oboru certifikace staveb BREEAM a LEED — vhodné pro studenty — DEKPROJEKT s.r.o.

Pracovní náplň
  • Budeš se podílet na certifikacích budov BREEAM a LEED a my ti rádi ukážeme všechny triky tohoto oboru.
  • S pomocí zkušené osoby budeš komunikovat s klienty a poskytovat jim odborné poradenství v oblasti udržitelného rozvoje.
  • Budeme společně navštěvovat stavby a zajistíme kontrolu plnění udržitelných standardů.
  • Přispěješ k tvorbě odborných dokumentů a materiálů.
Požadujeme
  • Máš zájem o oblast udržitelného rozvoje a certifikace staveb.
  • Umíš pracovat samostatně i v týmu, jsi flexibilní a zodpovědný/á.
  • Znáš práci s počítačem (CAD, Office), znalost oborových programů je výhodou.
  • Aktivní angličtinu, protože naše systémy jsou zahraniční.
  • Čas na práci minimálně 2 dny v týdnu.
Nabízíme
  • Nabízíme odborné zaškolení a možnost růstu v oboru.
  • Práci v zajímavém a smysluplném odvětví.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na částečný úvazek.
  • Časem možnost Home office.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje v rámci společnosti.
  • Firemní benefity jako služební telefon a notebook.
  • 150 Kč na hodinu.
Pracoviště
  • Ostrava

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz