Detail pozice

Údržba strojů a zařízení/zámečník — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Zajištění bezproblémového provozu
  • Údržba zařízení v závodě
  • Zámečnické práce, opravy a údržba
  • Instalace různých mechanických systémů a zařízení
Požadujeme
  • Znalost hydraulických a pneumatických prvků
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Svářečské zkoušky
  • SŠ/SOU strojní podmínkou
Nabízíme
  • Zázemí stabilní firmy, práce na moderních strojích, profesní růst
  • Mzda od 40.000 – 55.000 Kč
  • Vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné
  • Stravenkový paušál
  • Náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Sleva na výrobky a služby DEK
Pracoviště
  • Lučice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů