Detail pozice

Korektor/ka tiskovin v marketingu — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Podílí se na přípravě tiskových a propagačních materiálů
  • Vytváří texty pro webové stránky, sociální sítě
  • Připravuje tiskové zprávy a newslettery
  • Připravuje texty pro scénáře, reklamní rádiové a video spoty
  • Vytváří poutavé reklamní texty pro PR a dodává PR agentuře potřebné textové podklady
  • Ve spolupráci s kreativním ředitelem a marketingovým managerem vytváří reklamní textový obsah, aby co nejvíce zaujal určenou cílovou skupinu
  • Monitoruje a analyzuje stavební segment, vývojové trendy a konkurenci
Požadujeme
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou z českého jazyka
  • Cit pro práci s textem a aktivní znalost psaní textů – český jazyk na výborné úrovni
  • Zkušenosti na editorské pozici výhodou
  • Samostatný, pečlivý a zodpovědný přístup, organizační schopnosti
  • Odolnost proti stresu, flexibilita, schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se podmínkám
  • Týmová spolupráce
  • Psaní všemi 10
  • Znalost práce na PC, MS Office, úprava poznámek v Acrobat Reader
Nabízíme
  • Pracoviště v novém moderním prostředí reklamní marketingové agentury
  • Zaměstnání na HPP
  • Mzda 30 000 - 35 000 + 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • MultiSport karta
  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelné týmové akce a teambuilding
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů