Detail pozice

Obsluha strojů a zařízení — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Obsluha výrobní technologie a zařízení
  • Čistění strojů a zařízení výrobní technologie
  • Výšková kontrola kvality vyrobených výrobků (vizuálně i měřícím přístrojem)
  • Odpovědnost za kvalitu paletizace a kompletace výrobků prostřednictvím obalových materiálů
Požadujeme
  • Min. SOU - vhodné i pro absolventy
  • Manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilitu
  • Zkušenost v oboru vítána
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Pečlivost, spolehlivost a chuť k práci
  • Práce ve dvousměnném provozu
Nabízíme
  • Zázemí stabilní firmy
  • Stravenkový paušál
  • Mzda od 25.500 Kč + výkonnostní složka až do výše 10.000 Kč
  • Výplata v termínu
  • Vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné,
  • Náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecká sleva na služby a výrobky firmy DEK
Pracoviště
  • Polerady

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz