Detail pozice

Administrativní podpora — student/ka — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Administrativní práce v rámci správního oddělení
  • Rozesílání e-mailů
  • Práce s interní databází
  • Ad hoc úkoly
Požadujeme
  • Student VŠ
  • Možnost docházet alespoň 2-3 dny v týdnu
  • Znalost práce na PC ((kancelářské programy typu MS Office apod.)
  • Asertivita a zodpovědnost
  • Samostatnost, aktivní přístup, pečlivost, flexibilita
Nabízíme
  • Dlouhodobá brigáda
  • Prostředí silné a stabilní společnosti
  • Individuální sjednání pracovní doby
  • Získání zkušeností, které se Ti budou hodit
  • Po vzájemné spokojenosti možnost po studiu nastoupit na HPP
  • Nástup ihned
  • Dle zkušeností 130 - 160 Kč za hodinu
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz