Volná pracovní místa

Pro naše oddělení, dceřiné společnosti a pobočky hledáme schopné a iniciativní spolupracovníky. Kandidáti by neměli postrádat zájem o trvalé vzdělávání a vysoce profesionální přístup ke klientům a svěřeným úkolům. Pokud máte zájem pracovat pro silnou a stabilní společnost, neváhejte se na nás obrátit.

V případě zájmu o jakoukoli nabízenou pozici nám zašlete Vaše materiály prostřednictvím dotazníku pro uchazeče. Odkaz na dotazník naleznete vždy u popisu nabízeného pracovního místa. V dotazníku budete požádáni o vyplnění kontaktních údajů a budete moci vložit Váš životopis, případně další přílohy.

V současné době hledáme spolupracovníky na tyto pozice:

Pro centrálu DEK a.s.

Pro dceřiné společnosti

 

Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás výhradně přes dotazník pro uchazeče. Na úvodní stránce budete moci konkretizovat, v jaké oblasti hledáte své uplatnění. Na konci dotazníku budete moci vložit Váš životopis, případně další přílohy.

Pokud chcete kontaktovat oddělení lidských zdrojů z jiných důvodů než žádosti o zaměstnání, použijte prosím tento formulář.

Obrat společnosti

(v milionech Kč)

Počet zaměstnanců

Počet volných pozic

130