Jak nás najdete

07. 01. 2008
 

Kde najdete pobočky v ČR

Adresy všech poboček v České republice najdete na webu Stavebnin DEK.

 

Kde najdete centrálu v Praze

Adresa:

Tiskařská 10, Praha 10

Cesta MHD:

Metro A - stanice Depo Hostivař, přestup na autobus 190, 208 nebo 212 - do stanice Tiskařská. Sídlíme v hnědé budově TTC.

Cesta autem:

Sídlíme v Malešicích, kousek od ulice Průmyslová. Z Průmyslové odbočíte do ulice Teplárenská a pojedete první odbočkou doleva. Přímo před Vámi by měla být budova TTC.

Pokud pojedete z ulice Černokostelecká, je potřeba zahnout do ulice Sazečská, poté rovně a u společnosti Mafra odbočíte doprava do ulice Tiskařská.

 Centrála DEKTRADE Praha

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEK, a.s. IČ: 27636801, se sídlem Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky.

Obrat společnosti

(v milionech Kč)

Počet zaměstnanců

Počet volných pozic

130