Detail pozice

Specialista/ka odbytu — STACHEMA CZ s.r.o.

Pracovní náplň
  • jednání s dodavateli a se zákazníky ve svěřeném rozsahu
  • přijímání a realizace objednávek zákazníku
  • objednávání zboží a udržování stavu skladových zásob
  • spolupráce s oblastními zástupci a s dalšími složkami pobočky a společnosti
  • udržování chodu kanceláře a navrhování změn vedoucích ke zlepšení
  • vedení agendy odbytu
Požadujeme
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost práce na PC
  • analytické a vyjednávací schopnosti
  • orientace na výsledek
  • aktivní, zodpovědná a pozitivní osobnost
  • řidičský průkaz B výhodou
Nabízíme
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sportovní aktivity- Multisport karta
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • příspěvek na životní pojištění/DIP
  • služební telefon
  • odborné zaškolení
  • možnost profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí
  • zázemí silné, úspěšné a stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • mzdu 30.000 Kč - 35.000 Kč dle zkušeností
Pracoviště
  • Tománkova 34/9, 68301 Rousínov

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů