Detail pozice

Video produkční — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Zajišťuje produkční činnost v audio/video oddělení
  • Podílí se na organizaci natáčení, foceni, nahrávání voiceoverů
  • Zařizuje natáčecí lokace, herce, rekvizity a další procesy nezbytné k realizaci
  • Aktivně se podílí na přípravě video výstupů a ostatních projektů
  • Řeší administrativní zabezpečení projektů
  • Komunikuje se zákazníkem a zajišťuje jejich požadavky
  • Podílí se na marketingových kampaních a spolupracuje v rámci marketingového týmu
Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC (MS Office, Google sheets/docs)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatný a zodpovědný přístup, organizační schopnosti
  • Schopnost plánovat a kritické myšlení
  • Sympatické vystupování a schopnost jednání s lidmi
  • Kreativní myšlení a pracovní elán
  • Pečlivost, důslednost, organizační schopnosti a umění plánovat
Nabízíme
  • Mzda 35 000 - 40 000 + osobní ohodnocení
  • Zaměstnání na HPP
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost podílet se na budování in-house videoprodukce
  • Pracoviště v novém moderním foto/video studiu
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Pravidelné týmové akce a teambuilding
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práce v mladém a přátelském kolektivu :-)
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů