Detail pozice

Asistent/ka správního oddělení — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Administrativní podpora týmu
  • Telefonická a mailová komunikace s dodavateli
  • Zadávaní dat do interního systému
  • Tisk, kopírování, skenování dokumentů
  • Zpracovávání reportů a jiných ad hoc úkolů
Požadujeme
  • Student VŠ
  • Dobrou znalost práce na PC (kancelářské programy typu MS Office apod.)
  • Možnost docházet 2-3x týdně výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Pečlivost, spolehlivost, odpovědnost
Nabízíme
  • Dlouhodobou brigádu s možností budoucího nástupu na HPP
  • Individuální sjednání pracovní doby na kratší úvazek formou DPČ
  • Možnost účasti na firemních školení
  • Získání profesních zkušeností během studia
  • Prostředí silné a stabilní společnosti
  • Nástup možný ihned
  • Práce v mladém a přátelském kolektivu :-)
  • Mzda od 150,-/hodinu
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz