Detail pozice

Specialista nabídkového oddělení divize ELEKTRO

Stavebniny DEK hledají pro rostoucí divizi ELEKTRO novou posilu do týmu. Chceš se stát součástí obchodního oddělení a podílet se na úspěchu jedničky na trhu se stavebním materiálem? Je ti blízký elektroinstalační materiál pro stavbu? Tak pojď číst dál!

Pracovní náplň
  • Zpracuješ cenové nabídky pro naše zákazníky
  • Zašleš poptávky našim dodavatelům
  • Budeš úzce spolupracovat s produktovými manažery, obchodními zástupci a našimi kolegy na pobočkách
  • Evidovat a vyhodnocovat úspěšnosti cenových nabídek
Požadujeme
  • Zkušenosti v segmentu elektroinstalačního materiálu (např. realizace, nabídkové oddělení, asistovaný prodej)
  • Vzdělání v oblasti silnoproudu / slaboproudu může být tvojí velkou výhodou
  • Tvá samostatnost a pečlivost je samozřejmostí
  • Pokud ti nechybí týmový duch a tah na branku, máš plusové body
  • Jsi komunikativní
  • Nedělá ti problém práce na PC (excel, word, emailový klient)
Nabízíme
  • Průměrnou mzdu 45 000 Kč při plnění všech povinností
  • Zaměstnání na HPP
  • Dovolenou 5 týdnů, Sick days
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti, čaj a skvělá káva zdarma
  • Účast na firemních a dodavatelských akcích
  • Čeká na tebe vzdělávání v sortimentu našich dodavatelů, interní vzdělávání a osobní rozvoj
  • Jistotu v dynamicky se rozvíjející ryze české firmě
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

Zaujala tě naše nabídka? Přihlas se před kontaktní formulář do výběrového řízení, rádi tě více poznáme.

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů