Detail pozice

IT — Windows server administrátor — senior — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Administrace systémů
  • Navrhování a implementace řešení ve smíšeném prostředí (Linux/Windows)
  • Tvorba infrastruktury a dokumentace
Požadujeme
  • Posledních 5 let aktivní administrace windows server
  • Schopnost samostatného řešení problémů
  • Dobrá znalost: AD, tvorba Group Policy, RDS farma, WSUS, WDS, windows server 2019+, powershell skripty, sítě (tcp/ip, DNS, DHCP)
  • Český a anglický jazyk
  • Znalost azure a orientace v nástrojích pro orchestraci (saltstack) je výhodou
  • Podvědomí o dalších IT oblastí jsou vítány
Nabízíme
  • Zajímavou práci na plný pracovní úvazek v přátelském kolektivu, s kterým se nudit rozhodně nebudeš
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (multiSport kartu, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, 13. plat a další)
  • Odměnu až 15.000,- Kč za doporučení nového kolegy do IT oddělení DEK a.s.
  • Přímo na pracovišti oddychovou zónu s masážním křeslem, kulečníkem,…
  • Parkovací místo přímo u práce
  • Výhodný mobilní tarif pro tvé soukromé číslo
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
  • Firemní akce
  • Přístup k novým technologiím
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Práci ve stabilní a silné společnosti, která je na trhu 30 let
  • Nástupní mzda 60.000 - 80.000 Kč dle zkušeností
  • Pro mimopražské nabízíme pomoc s ubytováním na první tři měsíce
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz