Detail pozice

Specialista/specialistka odbytu — ARGOS ELEKTRO, a.s.

Pracovní náplň
  • Jedná s dodavateli a se zákazníky ve svěřeném rozsahu
  • Přijímá a realizuje objednávky zákazníků
  • Objednává zboží a udržuje stav skladových zásob
  • Spolupracuje s oblastními zástupci a s dalšími složkami pobočky a společnosti
  • Udržuje chod kanceláře odbytu a navrhuje změny vedoucí k jeho zlepšení
  • Vede agendu odbytu
Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC
  • Analytické a vyjednávací schopnosti
  • Řidičský průkaz B výhodou
  • Chuť neustále se učit a zdokonalovat
  • Týmový hráč s orientací na výsledek
  • Aktivní, zodpovědná, pozitivní, loajální, etická a pracovitá osobnost
Nabízíme
  • 5 týdnů dovolené
  • Systém zaměstnaneckých výhod (příspěvek na stravování, firemní akce aj.)
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Zázemí silné, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Technické a obchodní zaškolení
  • Zaměstnanecké slevy na materiál
  • Mzda: 20.000 - 45.000 Kč dle zkušeností
Pracoviště
  • Vestec

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů