Detail pozice

Materiálová účetní — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Zaznamenávání příjmu a výdeje surovin a materiálů ve skladu
  • Kontrola a zpracovávání faktur od dodavatelů za suroviny a materiály
  • Kontakt s dodavateli- řešení situací s dodávkami nebo fakturami
  • Koordinace s oddělením výroby ohledně potřebných materiálů
Požadujeme
  • Minimálně SOŠ s maturitou
  • Znalost práce s účetními doklady výhodou
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • Zkušenosti v programu Navision vítána
Nabízíme
  • Mzda od 25 000 Kč
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměny
  • Zaměstnanecká sleva na služby a výrobky firmy DEK
  • Výhodný tarif Tmobile pro zaměstnance
  • Zázemí zavedené firmy s dlouholetou tradicí
  • Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
Pracoviště
  • Polerady

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů