Detail pozice

Regionální konzultační technik — vhodné i pro absolventy

ATELIER DEK zastřešuje od roku 1997 technické specialisty v holdingu DEK a.s. Pod taktovkou ATELIERU DEK probíhá vývoj a výzkum, poradenství a projektování hydroizolačních, tepelněizolačních konstrukcí staveb a specializované činnosti v oblasti diagnostiky poruch staveb, hydroizolační techniky, stavební fyziky a energetiky.

Pracovní náplň
  • Technické poradenství pro projektanty, realizační firmy a pobočky společnosti ve svěřeném regionu (Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Lovosice)
  • Tvorba technických výstupů zejména v oblasti střech, fasád, izolací a tepelné techniky
  • Tvorba detailů stavebních konstrukcí
  • Supervize tvorby prováděcí dokumentace pro výrobu a pokládku tepelněizolačních spádových klínu
  • Soustavné vzdělávání, aktivní účast na rozvoji know-how firmy
  • Podpora a spolupráce s dalšími sesterskými společnostmi v rámci skupiny DEK
Požadujeme
  • SŠ / VOŠ / VŠ stavební zaměření, vítáni jsou i čerství absolventi škol
  • Technické myšlení, samostatnost a zodpovědnost
  • Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
  • Ochotné, přátelské jednání a schopnost zapadnout do party
  • MS Office, 2D CAD, znalost software DEKSOFT a podobných je výhodou, nikoli podmínkou (rádi vás zaučíme)
  • Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Průměrnou mzdu cca 47.000 Kč po zapracování při plnění zadaných cílů
  • Pravidelný růst mzdy v závislosti na odpracované době, pravidelná valorizace mzdy (aktuální průměrná mzda na pozici 56.000 Kč)
  • Služební automobil, notebook, telefon a data
  • Pestrou práci v kanceláři i na stavbě, příležitost k rychlému technickému rozvoji
  • Zázemí silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Příspěvek na stravování až 2.200,- Kč za odpracovaný měsíc
  • 5 týdnů dovolené, Sick days i Multisportku
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Interní systém vzdělávání a osobnostního rozvoje
  • Podporu inovativního a kreativního přístupu
  • Profesionální, férový a kamarádský tým kolegů
  • Silnou podporu firmy, rádi tě naučíme vše potřebné
Pracoviště
  • Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Lovosice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů