Detail pozice

Oblastní manažer/ka prodeje — ÚRS a.s.

Hledáme nové kolegy do našeho obchodního týmu, který se orientuje ve stavebnictví, nejsou mu cizí informační technologie, baví ho prodej a péče o zákazníky.

Pracovní náplň
  • Prezentovat a prodávat programy pro oceňování stavebních zakázek
  • Starat se o stávající zákazníky a být jim technickou oporou
  • Školit nové uživatele
  • Podílet se na vývoji stavebního SW
Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Komunikativní, samostatnou a pozitivně naladěnou osobnost
  • Příjemné vystupování
  • Znalosti z oblasti SW pro stavební firmy výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Nabízíme
  • Pestrá práce mezi lidmi, kde máte velkou volnost zorganizovat si svůj pracovní den
  • Čtvrtletní prémie a 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Příspěvek na stravné, teambuildingové akce, zaměstnanecké slevy a další benefity
  • Telefon, notebook, auto k pracovním i soukromým účelům
  • Malý kolektiv s chutí dělat věci jinak se zázemím společnosti, která je leaderem ve svém oboru
  • Mzda 45.000 Kč - 55.000 Kč
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů