Detail pozice

Skladník

Stavebniny DEK a.s., úspěšná společnost s více než 30letou historií, hlavní distributor stavebnin v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá nového kolegu/kolegyni.

Pracovní náplň
  • Kontrolovat materiál, zda je v pořádku a nedošlo k jeho poškození
  • Pomáhat zákazníkovi naložit jeho zboží (pomocí VZV a v případně potřeby i ručně)
  • Vysokozdvižný vozík se stane tvojí pravou rukou a "služebním vozem"
  • Postaráš se o bezproblémový chod na skladě
  • Čekají tě i průběžné inventury a péče o pořádek
Požadujeme
  • Zmákneš fyzicky náročnější práci ve skladu
  • Jsi spolehlivý/á a rád/a dotahuješ věci do konce
  • Máš zkušenosti s řízením VZV - výhodou
  • Pokud je to pro tebe úplně nový obor, postačí ti velká chuť a motivace naučit se něco nového
  • Nástup možný IHNED
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Průměrnou mzdu 29.000 Kč až 34.000 Kč při plnění všech povinností
  • Příspěvek na stravování až 2.200,- Kč za odpracovaný měsíc
  • 5 týdnů dovolené, 2 Sick days i Multisportku
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Kariéru pro ty, kteří ukážou, že umí
  • Občerstvení na pracovišti, skvělou kávu a čaj zdarma
  • Moderní společnost a pobočku plnou srdcařů
  • Firemní akce
Pracoviště
  • Úžice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů