Detail pozice

Statik/statička — DEKPROJEKT s.r.o.

Pracovní náplň
  • Samostatné zpracování návrhů, výpočtů, posudků a projektových dokumentací zejména v oblasti sanací staveb
  • Průzkumy v terénu, komunikace se zákazníky
  • Statická podpora projekčních oddělení v rámci holdingu DEK a.s
  • Soustavné vzdělávání, aktivní účast na celkovém rozvoji know how společnosti
  • Komunikace se zákazníky
Požadujeme
  • VŠ vzdělání (stavební fakulta se zaměřením na obor statika staveb)
  • Zkušenosti s navrhováním a posuzováním dřevěných, betonových a zděných konstrukcí
  • Autorizace v oboru Statika a dynamika staveb výhodou
  • Praxe v oboru, samostatnost, zodpovědnost a zájem o obor
  • Znalost práce na PC (MS Office nebo Open Office, AutoCAD nebo BricsCAD, statické programy)
  • Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
  • Pracovní zázemí, sdílení informací
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost získání dalších ročních finančních bonusů
  • K dispozici služební telefon, služební notebook, případně služební automobil dle pracoviště
  • Možnost využívání mnoha firemních benefitů (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní, důchodové nebo životní pojištění, dovolená nad rámec zákonného rozsahu včetně příspěvku na dovolenou formou poukazu a další)
  • Zajímavé finanční benefity za sebevzdělávání
  • Zaměstnanecké ceny na materiál ze sortimentu DEKstavebnin
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavou práci v dynamické společnosti
  • Mzda 40.000 Kč - 55.000 Kč
Pracoviště
  • Brno, Hradec Králové, Olomouc

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů