Detail pozice

Stavební technik/technička — DEKPROJEKT s.r.o

Pracovní náplň
  • Průzkumy stavebních konstrukcí v terénu včetně provádění sond
  • Zkoušení těsnosti hydroizolačních systémů
  • Asistence při měření v terénu
  • Zaměřování a pasportizace objektů
  • Kreslení v CAD programu
  • Komunikace se zákazníky
  • Soustavné vzdělávání v oboru, aktivní účast na celkovém rozvoji know how firmy
Požadujeme
  • Absolvent SPŠ/SOU technického směru
  • Zájem o obor, technické myšlení
  • Manuální zručnost
  • Ochota učit se nové věci
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • Znalost práce na PC (office, CAD výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Nabízíme
  • Zajímavou práci v dynamické společnosti
  • Zaškolení v oboru
  • Pracovní zázemí, sdílení informací
  • Motivující finanční ohodnocení
  • K dispozici služební telefon, případně služební notebook
  • Možnost využívání mnoha firemních benefitů (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní, důchodové nebo životní pojištění, dovolená nad rámec zákonného rozsahu včetně příspěvku na dovolenou formou poukazu, zaměstnanecké ceny na materiál ze sortimentu DEKstavebnin a další)
  • Zajímavé finanční benefity za sebevzdělávání
  • Práci v terénu i v kanceláři
  • Plný, případně i zkrácený úvazek
  • Mzdu 30.000 – 40.000 Kč při plném úvazku
Pracoviště
  • Praha 10

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů