Detail pozice

Oblastní zástupce/kyně — ARGOS ELEKTRO, a.s.

Pracovní náplň
  • Získává nové a udržuje stávající zákazníky
  • Prodává zboží a služby společnosti ve svěřeném regionu a sortimentu
  • Mapuje konkurenci
  • Nápady pro inovace procesů vítáme
  • Komunikace s dodavateli společnosti
  • Pomáhá při zajištění a rozvoji chodu pobočky
Požadujeme
  • Schopnost porozumět a ztotožnit se s filozofií společnosti
  • Prodejní dovednosti podmínkou
  • Analytické a vyjednávací schopnosti
  • Znalost elektrotechnického (elektroinstalačního) materiálu výhodou
  • Znalost daného regionu
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz B
  • Orientace na výsledek
  • Chuť prodávat
  • Aktivní, samostatná, flexibilní, loajální, zodpovědná, komunikativní, otevřená a pozitivní osobnost
Nabízíme
  • Služební vůz, mobilní telefon a PC vybavení
  • Technické a obchodní zaškolení
  • Dobré pracovní zázemí s možností dalšího profesního růstu
  • Zajímavou a perspektivní práci v úspěšné a dynamické společnosti
  • Mzda: 30.000 - 65.000 Kč dle zkušeností
Pracoviště
  • České Budějovice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz