Detail pozice

Aplikační technik pro hrubou stavbu — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Podpora obchodního týmu
  • Technické poradenství pro stavební firmy, praktická školení na stavbách
  • Prezentace výrobků BEST v rámci výstav, na prodejnách stavebnin a akcích pro zákazníky
  • Zaměřování staveb
  • Zakládání staveb
  • Obsluha svěřeného regionu
Požadujeme
  • Manuální zručnost
  • Praktická zkušenost se zdicími materiály
  • Výřečnost, společenský typ osobnosti
  • Orientace v projektové dokumentaci, znalost MS Office
  • Technické myšlení
  • Týmový hráč
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Schopnost pracovat nezávisle a řídit vlastní pracovní čas a rozvrh
Nabízíme
  • Motivující finanční ohodnocení- nástupní mzda 40.000 Kč
  • 13. plat
  • Různorodou práci
  • Přátelskou atmosféru
  • Auto i k soukromému užití
  • Finanční stabilitu, zázemí firmy, lídra na trhu
  • Nejmodernější výrobní technologie
  • Odborné zapracování a školení
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodný zaměstnanecký tarif od Tmobile
  • Zaměstnanecká sleva na služby a výrobky firmy DEK
Pracoviště
  • Polerady, Nehvizdy, Lučice, Vranín, Rybnice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz