Detail pozice

Oblastní zástupce

Plníme sny v realizaci staveb, projektů a rekonstrukcí. Už více jak 30 let udáváme tempo a moderní trend v prodeji a službách našim zákazníkům. Jsme jedničkou na trhu a neustále se učíme a rozvíjíme. Patříme mezi vyhlášené nejlepší zaměstnavatelé a hledáme nový tým kolegů do nejmodernější pobočky stavebnin v celé České republice. Vybavíme tě kvalitním know-how a podělíme se s tebou o všechny naše zkušenosti. Tak se přidej k nám do Stavebnin DEK a. s. a objev, jaké to je pracovat u jedničky na trhu v ČR!

Pracovní náplň
  • Pro stávající zákazníky budeš pravá ruka
  • Vyhledáš nové obchodní příležitosti
  • Prvotřídně zvládneš reprezentovat firmu, produkty a služby společnosti Stavebniny DEK
  • Staneš se parťákem odborníkům
  • Zjistíš, co zákazníci požadují
  • Zavoláš zákazníkovi a nabídneš mu naše služby a zajímavé akce
  • Když si nebudeš vědět rady, obrátíš se na kolegy
  • Každý den se něco nového dozvíš a naučíš
  • Spokojený zákazník bude tvojí nejlepší vizitkou!
Požadujeme
  • Všeobecný přehled ve stavebnictví je pro tebe výhodou a urychlí zaškolení
  • Máš obchodního ducha, chuť něco dokázat a tah na branku při každodenním učení
  • Zvládneš pracovat samostatně, ale jsi i týmový hráč
  • Jsi hvězdou přátelského jednání a umíš zapadnout do zaběhlé party
  • Rád/a se učíš novým věcem a neúspěch tě motivuje být lepším
  • Máš v malíčku práci na PC – především orientaci v tabulkách a e-mailu
  • Řidičský průkaz sk. B a časovou flexibilitu
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Očekávanou průměrnou mzdu 45.000 Kč při plnění všech povinností
  • Služební vůz, mobilní telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené, Sick days i Multisportku
  • Příspěvek na stravování až 2.200,- Kč za odpracovaný měsíc
  • Občerstvení na pracovišti, káva a čaj zdarma
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Firemní akce a soutěže
  • Možnost dalšího profesního růstu a osobního rozvoje
Pracoviště
  • Praha-Kbely

Oslovila tě tato nabídka? Přihlas se k nám už dnes a připrav se s námi na otevření zcela nové pobočky v Praze. Staň se srdcařem a zažij DEK spolu s námi!

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů