Regionální technolog pro Plzeňský a Ústecký kraj — BEST, a.s.

Pracovní náplň
  • Tvorba a zavádění technologických postupů, včetně kontroly jejich dodržování
  • Zavádění nových výrobků do výroby
  • Dohled nad kvalitou výroby a řešení vzniklých problémů výroby
  • Vedení, řízení, motivace a kontrola podřízených, včetně administrativy
  • Technická podpora obchodu
  • Spolupráce se závody: Polerady, Rybnice
Požadujeme
  • SŠ/VŠ stavebního směru výhodou
  • Vhodné i pro absolventy, zaškolení formou trainee programu
  • Pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti
  • Kreativita a ochota učit se novým věcem
  • Aktivní řidič sk. B
  • Znalost práce na PC (Office)
Nabízíme
  • Nástupní mzda 40.000 – 48.000,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí firmy, lídra na trhu
  • Nejmodernější výrobní technologie
  • Odborné zapracování a školení
  • Stravenkový paušál
  • Výhodný zaměstnanecký tarif Tmobile
  • Služební vůz, notebook, telefon
  • Zaměstnanecká sleva na služby a výrobky firmy DEK
  • Nástup možný ihned
  • Práce na plný úvazek
Pracoviště
  • Polerady, Rybnice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů