Detail pozice

Account manager/ka marketingového oddělení — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Buduje a udržuje vztahy se zákazníky
  • Identifikuje potřeby zákazníka a navrhuje vize a správná řešení
  • Prezentuje zákazníkovi navrhované projekty
  • Dohlíží na realizaci projektu a hlídá časový harmonogram
  • Podílí se na tvorbě marketingových strategií, komunikací, distribučních kanálů
  • Navrhuje rozpočet a mediální plán marketingové komunikace jednotlivých projektů
  • Monitoruje a analyzuje trh, vývojové trendy a konkurenci
  • Realizuje výzkumy a průzkumy trhu i zákazníků
  • Přináší zpětnou vazbu z trhu a reportuje nadřízenému výsledky
  • Provádí konzultační a poradenskou činnost v oblasti marketingu
Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání
  • Min. 2 roky praxe v oboru
  • Komplexní a kreativní myšlení
  • Skvělé komunikační a prezentační schopnosti ústní i psanou formou
  • Psychickou odolnost, analytické a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost vést a motivovat zaměstnance, nadšení a obchodní uvažování
  • Dotahovat práci do konce
  • Samostatný a zodpovědný přístup
  • Flexibilita
  • Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
  • Spolupráci na HPP
  • Mzdové ohodnocení dle dosažených zkušeností a schopností
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost rozvoje ve více odvětvích marketingu, práce pro různé firmy holdingu
  • Zázemí stabilní firmy - jednička na trhu ve svém oboru
  • Stát se součástí rozhodovacího týmu
  • Zodpovědnou a smysluplnou práci s prostorem pro vlastní realizaci a profesní růst
  • Práci v uvolněné přátelské atmosféře
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz