Detail pozice

Asistent/ka pro e-shop s orientací na stavebnictví

Hledáme nového člena do našeho týmu pro správu e-shopu Stavebnin DEK. Jste-li tichý milovník stavebnictví a techniky, máme pro vás příležitost. Hlavní náplní vaší práce bude správa a optimalizace položek na našem webu, včetně tvorby názvů a popisů položek. Naším cílem je neustálé zlepšování uživatelského zážitku na našem webu.

Pracovní náplň
  • Správa a optimalizace položek stavebních materiálů pro náš e-shop
  • Příprava katalogu
  • Sledování trendů na e-shopech konkurence
  • Práce s on-line kalkulátory pro naše zákazníky a kolegy
  • Spolupráce se sehraným týmem plným nápadů
Požadujeme
  • Stavební vzdělání nebo zkušenosti s produkty pro stavbu
  • Zájem o vývoj stavebnictví a marketingu
  • Pokročilé znalosti Excelu
  • Schopnost představit nám na pohovoru, jak jste vyřešil/a větší pracovní výzvy
  • Přátelské jednání a schopnost zapadnout do našeho týmu
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Očekávanou průměrnou mzdu 39.000,- Kč při plnění všech povinností
  • Možnost kariérního růstu, neustále se rozvíjíme
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisportka a 2 sick days
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Stravenkový paušál (občerstvení na pracovišti) a skvělá káva a čaj zdarma
  • Moderní společnost a divizi plnou srdcařů
  • Interní systém vzdělávání a osobnostního rozvoje
Pracoviště
  • Praha-Malešice

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a přidejte naši nabídku do svého „e-shopového košíku“! Věříme, že každý má své místo a hodnotu, a těšíme se na setkání s vámi.

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů