Detail pozice

Vývojář/ka domů na bázi dřeva — vhodné pro studenty — Atelier DEK

Pracovní náplň
  • Návrh a vývoj dřevěných konstrukcí
  • Vytváření technických výkresů, plánů a specifikací pro výrobu a montáž
  • Sledování nových trendů a technologií v oblasti dřevostaveb
Požadujeme
  • Zájem o problematiku dřevostaveb
  • Základní znalosti softwaru pro navrhování dřevostaveb (např. SEMA)
  • Schopnost samostatné práce a kreativního myšlení
  • Aktivní přístup
Nabízíme
  • Podílení se na rozvojových projektech v oblasti dřevostaveb
  • Možnost spolupráce na závěrečných pracích
  • Flexibilní pracovní dobu (DPČ)
  • Možnost karierního růstu
  • Mzdové ohodnocení 150 kč - 200 kč
Pracoviště
  • Brno

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz