Detail pozice

Samostatná účetní bez nutnosti AJ — DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Zpracování měsíčních uzávěrek pro společnosti koncernu DEK
  • Příprava daňových přiznání (DPH, DPPO, silniční daň)
  • Vyhotovení roční účetní závěrky a příprava podkladů pro audit
  • Možnost podílet se na vývoji firemního informačního systému
  • Komunikace s externími partnery (dodavatelé, FÚ, ČSÚ) i ostatními odděleními v rámci společnosti
Požadujeme
  • Vzdělání ekonomického zaměření (VŠ výhodou)
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Orientaci v účetnictví a daňové legislativě
  • Samostatnost a odpovědnost za svěřenou oblast
  • Zájem o odborný a osobní rozvoj
Nabízíme
  • Motivující platové ohodnocení- nástupní mzda 45.000-60.000 Kč dle předchozích zkušeností
  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnání na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavou a samostatnou práci v oblasti účetnictví a daní
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Průběžné odborné vzdělávání
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Občasný homeoffice
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů