Detail pozice

Vrať se do dětství a užij si práci s technikou!

Stavebniny DEK a.s. - úspěšná společnost s více než 30letou historií, největší distributor stavebních materiálů a specializovaných služeb v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá nového kolegu/kolegyni.

Pracovní náplň
  • Budeš připravovat velké stroje pro nové výpůjčky
  • Připravíš a zkontroluješ svěřenou techniku
  • Výdej a příjem strojů bude tvým denním chlebem
  • Budeš mít v malíku údržbu našich strojů
  • Proškolíš se s námi na základní manipulaci a ovládání všech strojů
  • Zjistíš závady na mechanizaci a následně zajistíš servisní úkony
  • Sebe a ostatní ochráníš díky dodržování BOZP pravidel
  • Zamakáš na tom, abys co nejrychleji zapadl/a do zaběhlé party
Požadujeme
  • Radost z toho, že máš vše precizně pod kontrolou
  • Tah na branku v denním učení
  • Komunikativní osobnost se smyslem pro pořádek
  • Týmového hráče s technickým myšlením
  • Radost z práce s velkými mašinami
  • Spoluhráče, kterému nevadí umazané ruce
  • Tvé dosavadní zkušenosti s technikou a opravami nás velmi upoutají
  • Můžeš nastoupit IHNED
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Motivující finanční ohodnocení, po zapracování až 42.000,- Kč
  • Příspěvek na stravování až 2.200,- Kč za odpracovaný měsíc
  • Slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • 5 týdnů dovolené, Sick days i Multisportku
  • Občerstvení na pracovišti, skvělá káva a čaj zdarma
  • Firemní akce a soutěže
  • Kariéru pro ty, kteří ukážou, že umí a chtějí
  • Silnou podporu firmy, rádi tě naučíme vše potřebné
  • Moderní společnost a DEPO plné srdcařů
Pracoviště
  • Praha-Stodůlky

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů