Detail pozice

Projektant pozemních staveb — vhodné pro brzké absolventy — G SERVIS CZ, s.r.o.

Pracovní náplň
  • Projekty pozemních staveb, zejména občanských budov viz např. zde: https://www.gservis.cz/projekty-obcanskych-staveb/
  • Projekty novostaveb i rekonstrukcí
  • Všechny stupně projektové dokumentace: pasporty, DÚR, DPS, DPS, dotace
Požadujeme
  • Pro plný úvazek absolvent stavební fakulty (obor pozemní stavitelství)
  • Pro částečný úvazek student stavební fakulty min. 3. ročník (pozemní stavitelství)
  • Zájem o obory, technické myšlení
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
  • Znalost práce na PC (CAD, Office)
  • Znalost programů ArchiCAD, AutoCAD (BricsCAD)
Nabízíme
  • Práci na částečný a hlavní pracovní poměr
  • Práci ve velké projekční kanceláři (30 zaměstnanců) s dlouhou historii (přes 25 let) a velkým množstvím odbavených projektů (přes 50 tisíc)
  • Práce ve velké a stabilní společnosti holdingu DEK (přes 4000 zaměstnanců)
  • Pracovní činnost zaměřená na moderní stavebnictví a projekci (energetika, ekologie, technologie, energeticky pokročilé budovy a soběstačnost)
  • Zaškolení v potřebných oblastech
  • Hrazená účast na firemních akcích a odborných školeních
  • Jistota mzdy (u menších firem to nemusí být pravidlem)
  • Práce v nově vybavené kanceláři v klidné vilové oblasti Mariánských hor (Kralická 1)
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Nástup od listopadu 2023
  • Mzda dle množství a kvality odvedení práce od 35.000 Kč
  • Benefity v rámci hlavního pracovního úvazku:
  • MultiSport karta
  • Stravenkový tarif
  • 25 dnů dovolené
  • bonusová dovolená dle délky spolupráce (2 – 10 dnů)
  • Zaměstnanecké slevy ve stavebninách DEK
  • Služební telefon a neomezený tarif
Pracoviště
  • Ostrava-Mariánské Hory

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a žádná z aktuálně nabízených pozic Vás nezaujala, kontaktujte nás přes dotazník pro uchazeče nebo na kariera@dek.cz